|
Radoslav Blaško

Sumár 6. kola Zimnej ligy 40+: Pegas naďalej prvý bez prehry

BAN

V nedeľu 7. januára bolo v telocvični na Magurskej na programe 6. kolo Zimnej ligy v kategórii 40+.

Naplánovaná bola aj dohrávka v hlavnej kategórii, ale Juniperusu chýbal do minimálneho počtu jeden hráč, a tak vyhral Aquadux kontumačne. Následne prišli na rad dva duely 6. kola v kategórii 40+.

Pegas sa udržal na čele tabuľky, keď nenašiel premožiteľa ani vo svojom piatom zápase. Hráči v rozlišovačkách vstúpili do zápasu tromi gólmi v rade, potom F´ Kemada znížila na polčasových 4:2. V úvodnej 10-minútovke druhého dejstva odskočil Pegas na 8:2, ale debakel z toho nebol, keďže F´ Kemada ešte zabrala a zmiernila prehru na konečných 9:7. Až dve tretiny gólov Pegasu nastrieľal najlepší strelec súťaže Peter Stacho.

Na druhé miesto sa posunula Kemada, ktorá nedala šancu Mladosti, pričom hetrikom sa prezentoval Ján Dvorovenko aj Peter Kvaltíny. Mladosť je tak naďalej bez bodu.

Zimná liga 40+ - 6. kolo - nedeľa 07.01.2023 - Magurská

Pegas - F´ Kemada 9:7 (4:2)

Góly: P. Stacho 6, M. Patráš, R. Dočkal, Ľ. Zima - M. Dušička 2, T. Ondrejka 2, S. Srnka, M. Necpal, J. Náčin.

Mladosť - Kemada 3:12 (0:5)

Góly: M. Latinák 2, M. Trizna - J. Dvorovenko 3, P. Kvaltíny 3, V. Kosec ml. 2, M. Golecký, R. Čulok, M. Haring, A. Ursíny.

5Mladosť500513:58-450

Sumár predchádzajúceho kola Zimnej ligy nájdete tu.

Zimná liga 40+ - 6. kolo - nedeľa 07.01.2023 - Magurská (Foto: Ivan Golembiovský)