|
Stanislav Chudík

Galacticos víťazom Zimnej TOP ligy

BBZMF

V poslednom kole sa rozhodlo o konečných umiestneniach. V prvom stretnutí Galacticos po prvom polčase vyhrával 3:2, o víťazstve v zápase rozhodol v druhom polčase, keď strelili Bianconeri jedenásť gólov a po výhre sa mohli hráči Galacticosu tešiť z celkového víťazstva v Zimnej TOP lige. V ďalšom stretnutí sa odohrala gólová prestrelka, FC Ridop zvíťazil nad tímom Pustite Karola 10:7 a v konečnej tabuľke skončil na druhom mieste za Galacticosom s rovnakým počtom bodov, ale s horším vzájomným zápasom. V treťom stretnutí sa hral súboj o tretie miesto, v ktorom zvíťazili hráči Nemiec nad Pingošmi 7:2. Posledný zápas sa neodohral, FC Salve sa druhýkrát v sezóne nezišli na stretnutie. Zvolenský Xanto team po kontumačnej výhre preskočil v tabuľke mužsvo Pustite Karola vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu. Najlepším strelcom ligy sa stal s 50 gólmi Branislav Krajčír z Nemiec.

Galacticos - Bianconeri 14:6 (3:2)

Góly: Róbert Greško 6, Michal Poliak 2, Filip Samson 2, Filip Kalavský, Ondrej Majer, Patrik Tužinský, Matej Považanec - Marián Sanitra 2, Tomáš Pažout, Lukáš Löbb, Peter Loučka, Vladimír Giertl

ŽK: Filip Samson - Lukáš Löbb

FC Ridop - Pustite Karola 10:7 (2:2)

Góly: Peter Vajda 3, Filip Rafanides 3, Róbert Kútik 2, Michal Čief, Michal Konder - Stanislav Václavík 4, Alec Szarowski 2, Erik Hudec

Pingoši - Nemce 2:7 (2:4)

Góly: Lukáš Dvorský 2 - Branislav Krajčír 3, Michal Janovec, Tomáš Kostiviar, Patrik Podkonický, Miroslav Janovec

ŽK: Grant Bagwell (Pingoši)