|
Radoslav Blaško

BAN

V sobotu 6. augusta sa na ihrisku na Tatranskej konal 9. ročník turnaja v malom futbale s názvom Strechy cup. Z tohto celodenného športového podujatia vám prinášame aj fotogalériu.

Jedenásť mužstiev bolo rozdelených do dvoch skupín. Každý duel trval raz 15 minút s výnimkou finále, ktoré malo dva 10-minútové polčasy. Zápasy prvej skupiny sa odohrali v prvej polovici dňa, už od 8.00 h. Spomedzi prvej šestice tímov sa najviac darilo hráčom Wild Wolf, ktorí získali po troch výhrach a dvoch remízach 11 bodov. Z druhého miesta sa do semifinále prebojovala Kemada, ktorá nazbierala 8 bodov a kľúčová bola pre ňu výhra nad Upexom.

Viking - Bezvetrie 2:3

Druhú, 5-člennú skupinu, ktorá odštartovala prvým zápasom o 13.00 h, ovládlo Autonovo. Hráči v oranžových dresoch postúpili do semifinále z 1. miesta, keď získali 10 bodov za tri výhry a jednu remízu. Autonovo obrali o body len Amatéri, ktorí so siedmimi bodmi postúpili z 2. miesta do semifinále, keď v priamom súboji o postup zdolali Svorku Vlčákof.

Amatéri - Sásovské pumy 2:0

O 16.20 h odštartovala vyraďovacia fáza. Prvé semifinále prinieslo penaltovú drámu, po ktorej postúpil do finále cez Amatérov tím Wild Wolf. Druhé semifinále už malo jednoznačnejší priebeh, keď Autonovo zdolalo Kemadu 3:0. V súboji o tretie miesto uspela Kemada. Vo finále dominovalo mužstvo Wild Wolf, ktoré si s Autonovom poradilo jasne 5:2. Po vyhodnotení turnaja zakončil športové podujatie na Tatranskej koncert Paľa Drapáka.